ПОДІЇ

ВІДЕО, ІНФОРМАЦІЯ

ПРО НАС

ПОСЛУГИ

ГАРМОНІЗУЮЧІ КАРТИНИ

СТАТТІ

ДРУЗІ

КОНТАКТИ

НАВЧАЛЬНІ ПРОЦЕСИ

ФОРУМ


СТАТТІ
 

Системний масаж з розстановками на унікальності енергії трансформації,
з використанням суфійського масажу

Завдяки системному масажу можна вирішити практично будь-які проблеми, і не лише тілесні.

Що таке енергія, в сенсі біоенергія, – енергія життя і для життя. Все в нашому існуванні можна пов’язати з наявністю чи відсутністю енергії. За умови наявності достатньої кількості енергії, у людини не повинно бути жодних проблем. Проблеми – це лише прояви, підказки про те, що щось не так, як має бути. Це може свідчити про наявність енергетичних блоків, що пригальмовують, утруднюють, а то й цілком припиняють проходження енергії в просторі людини. Тобто, енергія витрачається на подолання опору, на подолання перешкод, а не на досягнення цілей для якісного високого рівня життя.

Читати повністю>>>


Про процес системного моделювання

Системне моделювання – терапевтичний (не лише в медичному значенні) процес, в якому відбувається: зчитування (діагностика) інформації про проблему і причини її виникнення, демонстрація кореневих (енергетичних, психологічних) причин проблеми замовнику процесу (клієнт, пацієнт), усунення причин виникнення проблеми в корені та потреб рецидивів такого виникнення на внутрішній, неусвідомлений запит замовника, рекомендація практичних дій, спрямованих на комфортний перехід з проблемного в усвідомлений гармонійний простір.

Читати повністю>>>


Системне моделювання складних енерго-інформаційних систем

Що таке система? За означенням: система – те що складається з елементів, і водночас є елементом більшої системи. Людина – системний об’єкт, бо з складається з підсистем (тканини, органи, клітини…; дух, душа, тіло) і є членом більших (вищого порядку) систем (сім’я, родина, рід, нація…). Отже, до вирішення проблем зі здоров’ям можна підходити з точки зору системного підходу, тобто бачити причинно-наслідкові зв’язки, зв’язки між елементами всередині цієї системи та їх взаємодію із зовнішніми системами.

Читати повністю>>>


Ребефінг (переродження)

Всі ми народжуємось з максимальною кількістю позитивних якостей та речей, необхідних для життя в цій точці простору та часу. Ціль нашого життя – це розвиток. Все, що заважає розвитку – створює проблему, блок, дисгармонію. Тобто, в процесі життя ми набуваємо дещо зайве, втрачаючи необхідне. Або ж, наш розвиток досягнув такого рівня, на якому нам потрібні нові якості, змінені і вдосконалені для життя в нових умовах. Це все можна не лише побачити і зрозуміти, але й використати з користю для себе та інших. Такі задачі можна вирішити в „перенароджені” через вільне зв'язне дихання.

Читати повністю>>>


Суфійський масаж
(як проводиться сеанс і що відбувається.)

Цей масаж, крім звиклого впливу на шкіру, м'язи, суглоби, кровоносні судини, здійснює вплив на весь організм людини через відновлення та нормалізацію проходження енергії життя по енергетичним каналам. Завдяки такому масажу організм “включає” свої особисті механізми і ресурси для одужання і саморегуляції. Тому, таким масажем спеціаліст не може нашкодити. Наше тіло добре знає, йому треба лише допомогти, підказати, надати потрібний поштовх, прибрати зайві енергетичні заблокування, направити енергію в потрібне русло. Причому м'яко, поступово, правильно, щоб не нашкодити а допомогти.

Читати повністю>>>


Зовнішній вплив

Все, що відбувається в житті людини можна сприймати як подарунок! До речі, в негативних подіях, як виявляється, енергії набагато більше, ніж в позитивних, тому можна отримати більше користі, якщо знати як та вміти побачити чому і для чого щось відбувається в житті, вміти "розпакувати" негатив і перетворити його на позитив.
Наприклад, чужий вплив – зовнішнє блокування (порча, вроки та ін.) можна розпакувати і використати як додаткову енергію (негатив, темрява – це дуже концентроване стиснене світло, коли ми розпакуємо темряву – світла стає втричі більше).

Ми працюємо екологічно чисто. Ми не влаштовуємо "енергетичні війни". Зовнішні блокування ми не відправляємо туди, звідки їх вислали, а навчаємо бажаючих розпаковувати їх та отримувати користь від цієї енергії.
Ніхто не може і не має права щось робити людині насильно, проти її волі! Якщо хтось щось зробив – на це було замовлення, дозвіл самої людини. Для чогось їй це було потрібно: або це потреба втрачати, або можливість навчитись це використовувати на благо.


Повернення фінансового благополуччя

- Якщо у Вас недостатньо засобів на Ваші потреби або на реалізацію Ваших бажань;
- якщо Вам незручно або соромно що «у Вас є, а в когось нема»;
- якщо Вам неприємно, що Вас «змушують поділитися» з кимсь проти вашої волі, тільки тому, що у вас є;
- якщо у Вас є несвідомий страх, що у Вас щось відберуть (крадіжки, обмани, позики, обіцянки);
- якщо Ви готові віддавати «краще віддам сам, аби тільки не відбирали насильно»;
- якщо Ваші гроші течуть як «крізь пальці»;
- якщо Вам важко удержати свої фінанси на бажаному рівні й примножити їх...

Якщо у вас є хоча б одне з перерахованих «якщо», - то Вам не вистачає серйозного захисту!

Ви й Ваша любов (Ваша енергетика), проявлена в грошах - має потребу у цьому захисті!
(Наявність енергії в людині на даний момент діагностується кількістю грошей на даний період!)


Що таке «терапевтичні» зв'язки?

Ми виявили два основних види «Т.З.»:

                                     I.      Коли Ви, як «терапевт», щось зробили для людини або групи (Клієнта), а Вам (варіанти):

1)     Недоплатили;

2)     Не подякували;

3)     Не прийняли;

4)     Обвинуватили Вас;

5)     Скривдили Вас;

6)     Засудили Вас;

                                  II.      Коли Ви, як «Клієнт», а в ролі «терапевта» – люди, які зробили Вам (варіанти ):

1)     Не так, як Ви просили;

2)     Не те, що потрібно;

3)     Не зовсім так;

4)     Зовсім не так;

5)     На зло Вам;

6)     Всупереч Вам, навпаки, і т.п.

На які Ви (варіанти):

1)     образилися;

2)     боїтеся;

3)     почуваєте свою провину;

4)     злитеся, і т.д.

У цих «Т.З.» Ви автоматично (незалежно від Вашого бажання) втрачаєте свою енергію, що Вам необхідна для Вашого життя. Правильний зв'язок, де відбувається рівноцінний обмін енергією й «всім добре» - це спокійна подяка!

Крім цих 2-х основних видів «Т.З.» є ще зв'язки з, наприклад, Потребою щось переживати, хворіти, або Необхідністю щось втрачати, не мати тощо. При закритті таких зв'язків іде автоматично ще й відкривання додаткових енергетичних зв'язків для Клієнтів.


Щодо "неправильного прояву потоків любові в житті"

Любов – це енергія. Вона є завжди!

Коли людина стоїть на чужому місці - вона одержує тільки чужі проблеми. Коли ж вона вертається на своє місце – одержує благополуччя, яке потрібно їй для життя й належить по праву від народження…

Але іноді потоки любові продовжують проявлятися в житті навіть тоді, коли людина на своєму місці: наприклад, хочеться допомогти мамі й «я люблю» її, як дідусь внуків, а чоловік – злить і не задовольняє, виявляється «я» його «люблю», наприклад, як теща зятя (і моє відношення до нього таке ж!). Свій будинок «люблю» як дружина чоловіка, гроші – як пасинок вітчима, машину – як онук діда тощо... Така любовЛюбов є, але проявляється не правильно. Це як їсти пиріжки через зад: їсти хочеться, пиріжки є, а насититися -  не можливо, коли їсти не ротом. От так і «неправильні» потоки любові – начебто є, але замість радості приносять проблеми, хвороби, злість і роздратування! Чи вартує себе мучити?


вгору
 

© 2015 ЦЕНТР «STaR»