Суфійський масаж

(як проводиться сеанс і що відбувається.)

 

Цей масаж, крім звиклого впливу на шкіру, м'язи, суглоби, кровоносні судини, здійснює вплив на весь організм людини через відновлення та нормалізацію проходження енергії життя по енергетичним каналам. Завдяки такому масажу організм “включає” свої особисті механізми і ресурси для одужання і саморегуляції. Тому, таким масажем спеціаліст не може нашкодити. Наше тіло добре знає, йому треба лише допомогти, підказати, надати потрібний поштовх, прибрати зайві енергетичні заблокування, направити енергію в потрібне русло. Причому м'яко, поступово, правильно, щоб не нашкодити а допомогти.
Суфійський масаж - це не лише певна послідовність рухів чи прийомів. Це — філософія здоров'я, глибоке розуміння цілісності людини, як складної сукупності матеріальних, енергетичних, духовних та емоційних її проявів.

Багато хто застосовує назву “суфійський масаж”, хоча робить щось схоже зі “східним”, “точковим”, чи щось інше. Для того щоб робити такий масаж потрібно бути добре обізнаним не лише в анатомії та фізіології людини. Потрібно вміти відчувати тонкі індивідуальні особливості конкретної людини, чути не лише вухами, а й руками і серцем, володіти навиками енергетичної трансформації, знати правила проходження енергії в тілі людини, відчувати і прибирати причину захворювання, а не просто “зализувати” наслідки. Тому добре цим масажем і володіють одиниці. Тому цей масаж і має надзвичайний ефект і не має протипоказів.

Як правило, масаж відбувається протягом 3 — 5 днів по 1,5 — 2 год.
Спеціалісти нашого Центру використовують цей масаж, як основний, так і в поєднання з іншими видами традиційного лікувально-профілактичного масажу та унікальними авторськими розробками в напрямку роботи з емоційними заблокуваннями в тілі людини. Методики підбираються для максимально комфортного і ефективного вирішення потреб кожного пацієнта, з врахуванням його особливостей та уподобань.