Ребефінг

(переродження)

Всі ми народжуємось з максимальною кількістю позитивних якостей та речей, необхідних для життя в цій точці простору та часу. Ціль нашого життя – це розвиток. Все, що заважає розвитку – створює проблему, блок, дисгармонію. Тобто, в процесі життя ми набуваємо дещо зайве, втрачаючи необхідне. Або ж, наш розвиток досягнув такого рівня, на якому нам потрібні нові якості, змінені і вдосконалені для життя в нових умовах. Це все можна не лише побачити і зрозуміти, але й використати з користю для себе та інших. Такі задачі можна вирішити в „перенароджені” через вільне зв'язне дихання.

Перенародження – ребефінг (від англ. reberthing – друге народження) – психотерапевтична методика, розроблена Л.Орром та С.Рей в 70-х роках м. ст., орієнтована на самозцілення та духовну трансформацію з використанням спеціальних дихальних вправ.

Ребефінг – це не лікування, релігія, психологія, медицина, гіпноз чи щось, дотичне до цього, але і не заміна цього. Це трансформаційна терапія, яка допоможе вам вирішити значну кількість проблем, що були з вами впродовж тривалого часу. 

Ребефінг – сучасний досконалий метод самодопомоги, який вдало використовується мільйонами людей в цілому світі. В ньому застосовується абсолютно дивовижну техніку дихання для того, аби дати людині позитивне та глибоко деталізоване уявлення про своє тіло, розум, емоції. Він дає можливість розуму і тілу обережно перебудувати себе таким чином, щоб збільшити почуття щастя, ефективність діяльності та хороше здоров'я.

Семінар з ребефінгу – навчання слухачів методу перенародження з метою самостійного використання для вирішення своїх проблем. В цьому сенсі для нас ребефінг – це народження без старих, але з новими, удосконаленими якостями. Наприклад: замість страху – рішучість, замість хвороби – вміння досягати мети, замість сварок з близькими – дружні відносини, замість боргів – прибутки.