ПОДІЇ

ВІДЕО, ІНФОРМАЦІЯ

ПРО НАС

ПОСЛУГИ

ГАРМОНІЗУЮЧІ КАРТИНИ

СТАТТІ

ДРУЗІ

КОНТАКТИ

НАВЧАЛЬНІ ПРОЦЕСИ

ФОРУМ


ПОСЛУГИ
 


КЛУБ РЕБЕФІНГУ


Щочетверга о 19.00
Адреса проведення та контактні телефони тут
 

Ребефінг - "переродження" (за Леонардом Орром).

Особливий вид дихання, яке допомагає очиститись від блокувань, наповнитись чистою енергією, що дає можливість відчути себе не в протистоянні з простором, а в гармонії з ним, в любові і захисті, і тоді те, що було проблемою, вирішується ніби само по собі. Там, де гармонія – проблем не існує.
Застосування різних видів і форм ребефінгу (в т.ч. індивідуальні і групові) дає результати вищі від очікуваних.

Ознайомитися із методом ребефінгу можна тут.


ІНДИВІДУАЛЬНІ СЕСІЇ, ОБРЯДИ, ТРЕНІНГИ ТА ІНШЕ


Загальна масажна системна гармонізація

  У цій методиці використовуються: системне моделювання, екстрасенсорні здібності, розстановки, суфійський масаж, лікувальний масаж, біоенергетика й ін.
  Застосовується - коли не вдається впоратися із проблемами іншими методами, рішення ніби «іде по колу» або у випадках, коли «щось не так, а не знаю що, і як». Такі стани можуть указувати на готовність системи людини перейти на новий рівень розвитку, але перехід не відбувається, через нестачу внутрішніх ресурсів доступних до використання, або - такі ресурси заблоковані. Можна, звичайно, використовувати різні методики саморозвитку, поступово очищаючись від блокувань і набираючи необхідну для переходу кількість енергії. Принадність масажу в тому і полягає, що пацієнт отримує рішення, а працює масажист.
  Як і що відбувається? Для роботи використовується інформація про проблему, зчитувана із системи людини через його тіло. Проблема трансформується в ресурс, тіло настроюється на прийняття ресурсу в комфортному режимі, блоки розпаковуються, енергія вільно проходить на потреби людини.
  Процес відбувається в 2 - 4 сеанси. Під час сеансу ми розмовляємо, можуть іти емоції, картини - образи, мінятися відчуття в тілі як реакції на масажний вплив, так і на емоційні стани, бували випадки безперервного переходу на зв'язаний подих - усе, що потрібно для системи пацієнта, підказане нею, реалізовано через руки й слова масажиста.


Системне Моделювання на основі розробок Олександра Зелінського

  Класично системні розстановки й моделювання будують модель проблеми на підставі запиту Клієнта, додаючи можливо майстерного бачення проблеми (тобто - те, що не видно було клієнтові). Це вирішує проблему, але тільки в рамках запиту Клієнта.
 
Щоб вирішити проблему повністю, так, щоб вона не «вилазила» десь ще, ми використовуємо запит не Клієнта, а Системи Клієнта (це різні поняття);
 
Тільки Система Клієнта знає як, чому, через кого (що) і для чого Клієнтові дана ця проблема! Мало того, тільки Система може показати Клієнтові, що із цією проблемою робити і як.
 
Працюючи в цій авторській методиці – ми нарешті одержали результат, якого шукали багато років: повне завершення проблеми Клієнта! «З'їсти» і йти далі, на новий рівень життя, не вертаючись на старий і не залипаючи в проблемі знову («а що я їв учора»).
 
Ми працюємо без назначень (без замісників). Це дозволяє одержувати чисту інформацію в точках моделі, не посилену емоціями замісників і спостерігачів (глядачів). На таку модель, у відмінності від класичних прийомів роботи, не впливає нічого: ні місце (наприклад відкритий простір), ні час (можна робити зупинки), ні перешкоди з боку (люди, стихія) - навіть навпаки: усе є допомогою в роботі! У зв'язку з тим, що немає назначень - нема «ковбашення» Клієнта, коли йде завершення.
 
Єдине що - присутні глядачі «не включені» у вирішення проблеми, їх «не чіпляє» особисто  - це їм не дуже цікаво, а іноді навіть ревно або завидно…
 
Тому, робота із Клієнтом індивідуальна, без сторонніх глядачів.

 Тривалість індивідуальної роботи 1-2 години.

  Пропонуємо новий вид процесу: робота «по телефону».
  Вирішуються всі проблемні питання цікаво і якісно, для всіх, хто побажає!


Системний масаж з розстановками на унікальності енергії трансформації,

з  використанням  суфійського масажу

Суфійський масаж, відомий своїми винятковими можливостями, допомагає вирішити проблему в тілі пацієнта і запустити його організм на самовідновлення (на декілька місяців). Іноді цього достатньо...

Розстановки "розкривають" проблему пацієнта, яка проявляється в тілі, в емоціях, вербально, (тощо) і завершують її повністю.

Трансформація проявленої негативної енергії в позитивну, створює гармонійне середовище в просторі пацієнта (і в зовнішньому і у внутрішньому), яке самогармонізовується декілька наступних місяців.

Системний підхід робить процес завершеним - максимально вирішує проблеми паціентів на тривалий період або назавжди!

Система паціента повністю налаштовується на саморозвиток, «щоб завершити  виживання - і почати життя!»

Завдяки системному масажу можна вирішити практично будь-які проблеми, і не лише тілесні.

Детальніше...


Суфі-масаж із розстановкими по тілу

 Масаж проводить неопсихолог, біоенергет, фахівець із системного моделювання й системних розстановок, фахівець усіх видів класичного й суфійського масажу (включаючи антицелюлітний - що омолоджує, розблоковуючий, енерготрансформуючий).
Будь-які проблеми (від
фінансових - до симптоматичних) відбиваються в тілі людини у вигляді болей, дискомфорту, емоційної неврівноваженості, скривлень, непотрібних відкладень, хвороб внутрішніх органів, шкірних проявів або просто загального виснаження організму.
Якщо існує проблема, то їй завжди є причина.
Один з варіантів вирішення проблеми – робота з тілом. Навіщо страждати, якщо можна комфортним для себе способом не просто позбутися своєї проблеми, а й навчитися здобувати енергію там, де раніше було «звично» її втрачати.

Суфінерготрансформуючий використовуються енергетичні  потоки, візуалізація, контактне й безконтактне цілительство, розчинення негативу в тілі.
Антицелюлітний омолоджуючий – ексклюзив.

Масажі
проводяться курсом: 3 дні по 1 - 2 годинисередньому), 8 - 10 днів по 1 годині.
По потребі підбираються енергетичні вправи для самостійної роботи клієнта.


Суфійські практики самозцілення

  На базі стародавніх суфійських практик, адаптованих до сучасності, відродження сакральних знань, якими володіли наші предки:
   - фізичні та енергетичні суфійські вправи;
   - енергетичні траєкторії для очищення та гармонії людини;
   - медитативні вправи;
   - розвиток інтуїції;
   - суфійська філософія відносин; спосіб життя; дієтологія.

Детальніше...


Суфійський масаж та інші види

  Робота як за схемою, так і поєднання різних видів масажу в індивідуальному підході до кожного пацієнта.

Детальніше...


Енергетична трансформація

(робота з енергіями, очищення та наповнення)

  Для того щоб жити, заробляти, любити – потрібна енергія. Нею неможливо наповнитись, якщо ми по вінця заповнені сумнівами, страхами, невпевненістю, злістю, заздрістю, або ще чимось таким негативним. Можна очищуватись і наповнюватись чистою енергією, а можна „розпаковувати темінь” і отримувати втричі більше „світла”. На Ваш вибір.


Практична нумерологія (піфагорійська)

  Це знання про символічне значення чисел. Кожне число має свою вібрацію – руйнівну або утворюючу. Людина несе поєднання цих вібрацій, має свої можливості, здібності, мотивацію (потреби).
  "Якщо Ви загубилися в житті, не бачите мети, не знаєте куди йти і що робити – відкиньте все і робіть те, що Вам радить Число Життєвого Шляху".
  "Якщо для здійснення важливих вчинків не допомагає ні знання, ні вибір відповідних днів, то можна знайти вихід, змінивши ім’я – Ваше інше число".
Нумерологічний портрет – це вказівники на Вашій дорозі життя.


Індивідуальні Мандали Світла

  Кожна цифра має свій колір, свою вібрацію, колір – це електромагнітні коливання певної частоти.
  Мандала – це поєднання космічної та земної енергії нашого біополя в минулій та майбутній структурі людей.
  Намалювавши Мандалу Світла за своєю датою народження – Ви отримаєте постійну підтримку для свого зростання адже це Ваша дата, Ваші цифри, ваші кольори.
  Мандала гармонізує людину і простір легко, не нав’язливо, комфортно.


Система Фен-Шуй

  Можливість гармонізувати простір для себе, своїх рідних, свого бізнесу. Наш стародавній Львів побудований за цими ж законами (як виявилось).


Семінар "Своє місце"

  За допомогою системного моделювання, ребефінгу, тілесних практик, суфійських практик, енергетичної трансформації та НЛП учаснику показують:
- де він знаходиться та чиє місце він займає
- що він буде відчувати на своєму місці
- процес віднаходження Свого Місця
  Мета знаходження Свого Місця - повна гармонія з простором, можливість отримувати своє і розвиватися, а не втрачати здоров'я, близьких, гроші, життя, як це відбувається на чужому місці.


вгору
 

© 2015 ЦЕНТР «STaR»