Про системне моделювання

 

Більшість проблем виникає на базі енергетичних блокувань, які спричиняються емоціями, переживаннями, страхами, неприйняттям.

Із шкільної програми по фізиці відомо, що "ніщо не виникає з нічого і ні куди не зникає", тому, емоція, випущена кимось у роду, проявляється в нащадках різноплановими проблемами. Що таке емоція – це інформація, яка супроводжується доданою енергією.

Методи дозволяють побачити: хто і чому пережив цю емоцію, а деколи побачити і подію, яка цю емоцію викликала, і завершити її негативний вплив. І коли приходить розуміння і прийняття даної події, енергія відокремлюється від інформації, та переставши створювати блокування, йде на зцілення, відновлення стосунків, досягнення цілей у житті, бізнесі. Сама ж інформація залишається у чистому вигляді для осмислення.

Ми, на відміну від інших спеціалістів, завершуємо процес моделювання енергетичною трансформацією негативу у позитив (ми його "розпаковуємо"), тобто: після прийняття інформації, йде процес використання колишнього негативу на користь. Все це у середньому відбувається протягом пів години.

Наші предки завжди користувались подібними методами. Про це свідчать наші стародавні поговірки:

"Стань на моє/його місце – і ти зрозумієш мене/його";

"Подивись на себе зі сторони";

"Розставити всі крапки над "і" ";

"Я його відчуваю, як себе".

Вони є основою, на якій розвивається метод системного моделювання.

Системне моделювання ставить завдання налагодити роботу системи, змінити перекручене сприйняття родини, дати можливість потоку Любові вільно текти по вашому роду. Техніка моделювання родини полягає у тому, щоб наочно продемонструвати, яким чином виникають і переплітаються долі різних членів родини, а також за якими законами вони розвиваються. Цей новаторський підхід сімейної психотерапії допомагає знайти гармонію в розвитку взаємин між людьми, поєднуючи складну систему в ціле й, таким чином, допомагаючи відновити рівновагу всієї родини.

Сімейне системне моделювання - це спеціальна процедура, у якій бере участь сам замовник і інші учасники групи. Моделювання дозволяє побачити діючі в родині процеси, визначити порушення й відновити необхідні сімейні зв'язки. Енергія, що витрачалася на підтримку проблеми в минулому, вертається Вам, як сила й підтримка роду в сьогоденні й майбутньому. Ця робота проводиться з одним зі членів родини, однак її дія поширюється й на всю систему.
Протягом семінару Ви отримаєте можливість зробити розстановку для своєї родини й взяти активну участь у роботі з іншими системами, що значно підсилює ефект власних позитивних змін.

Результати семінару:

Ви ознайомитеся із правилами й законами, які існують у відносинах між людьми. Ви довідаєтеся, яким чином порушення цих законів веде до конфліктів, нещасть, хвороб і як досягається мир і спокій у відносинах.

Ви будете мати можливість побачити й змінити вплив сімейними переплетінь на Вас і членів Вашої родини, не вимагаючи присутності всіх членів родини.

Ви зможете знайти відповіді на свої питання й вихід із проблемного простору.

Ви отримаєте те, що неможливо втратити – новий погляд на світ навколо себе, наповнений любов'ю, більш глибоке розуміння законів світобудови.

За допомогою розстановки виявляються джерела проблеми, і виникає рішення, що повертає Вам силу Вашого роду, звільняє від вантажу невдач і хвороб, відкриває нові варіанти майбутнього.

В одній чудовій книзі сказано:

Тіло й душа ідентичні. Тіло самим безпосереднім образом виражає потреби душі. І коли ці потреби ігноруються - «тіло починає кричати». Так виникає симптом.

З погляду сімейних системних розстановок, симптом – це найчастіше послання з роду. Це інформаційно-енергетичний образ, за яким ховаються всілякі родові переплетення й таємниці. Таємниці забутих, виключених, скривджених, винних і невинних, що мали важку долю або трагічно загиблих членів роду. Симптом, як ознака, як непояснене відхилення від норми, від звичного стану - викликає біль і страждання. Симптом, як неусвідомлена відповідальність і прояв схованих потреб душі – викликає нерозуміння й неприйняття. І в той же самий час призначення симптому - показати, чому важливо це відхилення, і де перебуває та відповідальність і та смиренність, які необхідні для зцілення душі. Симптом настільки багатогранний, що перелічити всі його ознаки практично неможливо.

Але в будь-якому симптомі є свій зміст. Він завжди суб'єктивний і індивідуальний. Ви отримаєте можливість побачити й усвідомити цей зміст через симптомне моделювання. З його допомогою Ви зможете перетворити цю свідомість у цілющу силу.

Програма семінару дозволяє знайти крапку переплетення, крапку виникнення симптому й побачити те, що ми не усвідомлюємо й те, що демонструємо іншим, як таємне послання.

Але ціль семінару не просто зрозуміти й усвідомити, що симптом – це вираження сполучної любові до всіх членів роду, ведучий до примирення в системі.

Його ціль – зробити це розуміння відчутним і дати Вам можливість відчути це розуміння в душі.

І тоді стає можливим примирення з усім важким, що було в житті, у тому числі й із симптомом. І якщо це вдається - Ви одержуєте потужні сили, які стають Вашим ресурсом для бажаних змін. І коли Ви, із цим ресурсом, із цією силою берете відповідальність на себе й дозволяєте початися змінам у собі, Ви завершуєте колишній шлях і починаєте рух в іншу сторону - від наявності симптому до його відсутності. Ви робите наступний крок, залишаючи пройдене, просто робите наступний крок, і це найважливіше, тому що тоді - Ви на шляху, на шляху змін. Змін, які дозволять Вам повернутися до життя й прийняти його у всій повноті, повернутися до життя, що Вам дарує майбутнє, наповнене силою і рухом, радістю й любов'ю, гармонією й щастям.

або

Повернутися назад