Системний   масаж з розстановками

на унікальності  енергії  трансформації,

з  використанням  суфійського масажу

 Додатково про масаж:

 Завдяки системному масажу можна вирішити практично будь-які проблеми, і не лише тілесні.

Що таке енергія, в сенсі біоенергія, – енергія життя і для життя. Все в нашому існуванні можна пов’язати з наявністю чи відсутністю енергії. За умови наявності достатньої кількості енергії, у людини не повинно бути жодних проблем. Проблеми – це лише прояви, підказки про те, що щось не так, як має бути. Це може свідчити про наявність енергетичних блоків, що пригальмовують, утруднюють, а то й цілком припиняють проходження енергії в просторі людини. Тобто, енергія витрачається на подолання опору, на подолання перешкод, а не на досягнення цілей для якісного високого рівня життя.

 

Як же утворюються енергетичні блоки? Як правило, блок є наслідком емоційних переживань, що тривалий час та неодноразово повторюються, ніби, як звичка переживати.

Оскільки, емоція – є енергетична субстанція, то її не правильне проявлення (переживання) і утворює блоки. Причини наших переживань – різноманітні. Це переживання за себе чи за близьких, незадоволення результатом у відносинах, кар’єрі, незрозумілий дискомфорт в тілі, тощо. Всі ці та безліч інших причин і породжують енергетичні блоки, що мають відображення в тілі у вигляді хвороб, болю, чи навіть локальної зміни температури. Оскільки це є в тілі – то з цим можна щось зробити через вплив на тіло, а один з найприємніших впливів на тіло – це масаж.

 

Всі знають, що таке масаж. Це спеціальний контактний вплив спеціаліста на тіло пацієнта, за визначеною ціллю, схемою, методикою, визначеними рухами, зусиллям, з використанням інших засобів чи без них.

Класична медицина використовує масаж, в основному, як допоміжний засіб в лікуванні людини. Суфійська медицина, наслідуючи східні традиції (акупунктура, меридіани, голкотерапія ...), ставиться до впливу на тіло через масаж більш об’ємно.

 

Метод системного моделювання (розстановки) дозволяє через правильний прояв емоцій усувати причини – блоки в тілі, а масаж – це робота з тілом, що виводить на правильний прояв емоцій - трансформацію блоків і, як результат  - вирішення проблем, усунення причин, здоров’я.

Масаж з розстановками – авторська методика, заснована на основі суфійського масажу, суфійської філософії, класичних технік масажу, екстрасенсорних здібностей, методу тілесної інформації, методів енерготрансформації, системного моделювання (розстановок) та ін.

 

Автор методики: Віталій Чайковський – неопсихолог, біоенергетик, фахівець з багатолітнім досвідом суфійських практик оздоровлення, спеціаліст з системного моделювання та різних видів класичного та суфійського масажів, автор багатьох методик для оздоровлення та вирішення проблем.

Щоб створити цю методику необхідно було мати великий  попередній досвід роботи з людьми на державній службі, багато років навчання суфійській філософії гармонійного життя, суфійському масажу та вивчення інших різноманітних технік, знання анатомії людини, вивчення принципів та методів біоенергетики та енерготрансформації,  довга практична робота  з розстановок та системного моделювання.

Під час масажу, при потребі, можуть додатково застосовуватись різні засоби: «вичитка» молитвами, елементи ребефінгу, методи роботи з чакрами, мудри, стародавні йогівські секрети, вакуумний масаж, тощо.

 Масаж потребує повного усвідомлення пацієнтом того, що відбувається, тому спілкування під час масажу – один із засобів отримання інформації для вирішення проблеми. Обов’язкове домашнє завдання (наприклад: з енергетичними вправами та вирішальними фразами) закріплює результат до 100-відсоткового! 


НАШІ КОНТАКТИ